WELCOME TO THE HISTORIC EVERETT'S MUSIC BARN

VÍTEJTE V HISTORICKÉ EVERETTOVÉ HUDEBNÍ STODOLE.

Hudební stodola Everett je již 50 let na scéně Bluegrass. Otevřeno Každou sobotní noc ve stodole najdete nejlepší talent na světě bluegrassů. Z národních turné kapel jako Dailey a Vincent, Larry Sparks, Steep Canyon Rangers, The Grascals, Kenny a Amanda Smith, Chapmans, Claire Lynch, NewFound Road, Grasstowne, Donna Hughes, David Davis, David Peterson, Larry Stephenson a Honi Deaton and Dream do neuvěřitelně talentovaných místních kapel. Vždy budete rádi, že jste vešel do stodoly! Přehlídka začíná v 20:00 odp. S rodinnou kapelou Everett, po níž následuje národní host nebo nejlepší místní talent. Rodinná orientace, kouření ani pití není povoleno, takže přiveďte děti.
Nezapomeňte navštívit dům Everett, kde můžete vidět a slyšet hudebníky od začátečníků až po profesionály, kteří se učí, jak hrát Bluegrass od sebe navzájem. Přineste svůj nástroj a zapojte se do zábavy. Jste vždy vítáni! Mnoho, mnoho profesionálů začalo hned v Everettově domě, který před několika lety stodolu předchází stodole. Russell Moore, Jeff Autry, Scott Vestal, Alan Bibey, Wayne Benson a mnoho dalších se řadí mezi členy absolventů Everett.
Všichni dlužíme vděčnost Randallovi a Rogerovi Everettovi za jejich průkopnickou práci při vytváření skutečně historického umístění pro růst a rozkvět dobré hudby Bluegrass. Hudební stodola se znovu otevřela pod novým vlastnictvím 16. dubna 2011, po 5 měsících hiatus.Come out out the Barn! Těšíme se na setkání s Vámi!

ww.everettsmusicbarn.net/home.html