Vyhlášení vítězů v roce 2020 Mike Auldridge Instrumental Contest USA

Organizace DC Bluegrass Union vyhlásila vítěze v jejich soutěži Mike Auldridge Instrumental Contest v roce 2020,

každoroční akci zaměřující se  na skladatelské úsilí hráčů bluegrassu. Tato soutěž, která se koná na počest zesnulého velkého Mikea Auldridge, který do repertoáru přidal mnoho nových melodií, má sloužit jako nehlasový partner jejich soutěže Song Hazel Dickens.

A vítězi roku 2020 jsou:

První místo: Wonderbat od Nate Lee
Druhé místo: Polaris od Dylana McCarthyho
Třetí místo: Blue Mountain Hop Andrew Small

Ocenění 500 $ se uděluje za první místo, 250 $ za druhé a 100 $ za třetí.

Pokud pozorně sledujete bluegrassovou hudbu, pravděpodobně tyto autory melodií poznáte. Nate Lee je mandolinistkou skupiny Becky Buller Band. Jeho vítězný příspěvek je zahrnut jako úvodní skladba jeho aktuálního alba Wings of an Airliner. McCarthy je mandolinista z Colorada a Polaris je uveden na jeho nedávném CD Lost and Found. Small je multiinstrumentalista, který vystupuje s Billem a Belles.

Čestná uznání byla udělena Tray Wellington a Alex Lacquement. Tray je v současné době studentem programu ETSU Bluegrass a byl bývalým hráčem na banjo s Cane Mill Road. Začátkem tohoto roku vyšlo také jeho debutové album Uncaged Thoughts. Lacquement je další multiinstrumentalista a pedagog, který učí v oblasti Baltimoru a hraje na basu s Charm City Junction.

Zvuk vítězných návrhů lze slyšet na webových stránkách DCBU.

Výborně a všem gratulujeme!

autor John Lawless  www.bluegrasstoday.com