Russell Moore & IIIrd Tyme Out

Vážení přátelé,

máme pro vás úžasnou zprávu, podařilo se nám nemožné! Jedna z nejlepších současných bluegrassových kapel Russell Moore & IIIrd Tyme Out po 28 letech své existence poprvé vystoupí mimo americký kontinent, poprvé přijede do Evropy a navíc - zahraje exkluzivně pouze na našem koncertě v Praze!

Už 8.února 2020 pro Vás tedy chystáme další bluegrassovou lahůdku, jediné evropské vystoupení legendární kapely Russell Moore & IIIrd Tyme Out! Ačkoli je band aktivní již téměř 3 desetiletí, stále je na naprostém vrcholu, o čemž svědčí i letošní cena pro nejlepšího zpěváka roku IBMA pro Russella Moora. Jako nejlepší vokální bluegrassová kapela byla oceněna již sedmkrát.

V sobotu 8.února uspořádáme této výborné kapele jediné dva evropské koncerty (od 17:00 a 20:30 hod) na obvyklém místě v hotelu Pyramida v Praze 6 (sál Dlabačov).

Vstupenky v ceně od 690,- do 990,- objednávejte na iva@capek.us. Je to zároveň tip na skvělý vánoční dárek!

Další informace o kapele, koncertu, plánek sálu s volnými místy a cenami vstupenek najdete na http://www.capekinstruments.com/index.php?file=onas&udalost=202002

Těšíme se na Vás,

Iva a Rosťa Čapkovi
P.S.: Pokud vás upoutávky na naše koncerty nezajímají, omlouváme se. Napište prosím Nezasílat, NE, stačí i jen N a budete vyřazeni z našeho adresáře.

--
Ing. Ivana Čapková

tel. +420 603907416
iva@capek.us
www.capek.us