Rosťa Čapek uvádí....Album roku 2020

Milí přátelé,

dnes bychom Vám chtěli poděkovat a podělit se s vámi o velkou radost. CD Doyle Lawson&Quicksilver Live in Prague, které bylo natočeno na našem pražském koncertě a které jsme spolu s Doylem produkovali, bylo ve čtvrtek večer amerického času v Nashvillu vyhlášeno Mezinárodní bluegrassovou asociací (IBMA) nejlepším bluegrassovým albem pro rok 2020. I díky Vaší podpoře a energii, která je na nahrávce dobře slyšet bylo naše společné dílo vyhlášeno nejlepším bluegrassovým albem na světě!
Pokud se chcete na celý záznam vyhlašování podívat, zde je odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=corHW6KWe6A
Celý program je výborný, uvidíte a uslyšíte v něm vystoupení těch největších hvězd, trvá 2 hodiny a byl natočen v krásném prostředí původní Grand Ole Opry - v Ryman Auditoriu.

Naše CD bylo nominováno ještě v dalších kategoriích (píseň, gospel a instrumentálka roku), ale cena album roku byla předávána cca 15 min před koncem. Pokud by Vás zajímala jen tato část, sestřih najdete na našem Youtube kanálu zde: https://youtu.be/4mrkuhWG0Qg

Hezký článek o této velké události uveřejnil deník E15: https://www.e15.cz/magazin/kultura/nejlepsi-bluegrassove-album-lonskeho-...

Ještě jednou vám moc děkujeme za podporu a těšíme se na shledanou na některém z dalších našich koncertů, které snad již brzy zase budeme moci uspořádat!

Iva a Rosťa
Ing. Ivana Čapková
Čapek Bluegrass & Jazz Instruments tel. +420 603907416 iva@capek.us www.capek.us