Rosťa Čapek uvádí - Bluegrass Night v České televizi

Milí přátelé,

máme pro Vás v této složité době alespoň jednu dobrou zprávu! Sice nemůžeme uspořádat další koncert a vidět se s vámi osobně, ale můžeme se všichni alespoň potěšit záznamem koncertu již proběhlého, který bude 1.dubna vysílat Česká televize (ČT Art).

Minulý rok jsme v Pyramidě uspořádali velký Festival hvězd amerického bluegrassu. V květnu jste mohli v Praze vidět a slyšet:

Duo Rob Ickes & Trey Hensley - Rob je jeden z nejlepších dobristů na světě, držitel desítek ocenění. Trey je unikátní kytarista s nezaměnitelným hlasem.

Jeff Scroggins & Colorado - Jeff je dvojnásobný vítěz národní soutěže banjistů, který si vytvořil vlastní nezaměnitelný styl, který vás bude bavit! Kapela Colorado sice nedávno zanikla, ale vy si ji můžete připomenout

Becky Buller, Ned Luberecki a Missy Raines - Becky - dvojnásobná vítězka Grammy a osminásobná vítězka ceny IBMA, Ned - v roce 2018 vyhlášen IBMA jako nejlepší banjista světa a Missy - v historii IBMA držitelka nejvíce ocenění pro nejlepšího basistu/basistku světa.

Česká televize koncert natočila a pod názvem Bluegrass Night jej uvede na programu ČT Art v premiéře ve středu 1.dubna ve 23:20.

Pevně věříme, že i když je vysílání naplánováno na 1.dubna, nebude to Apríl a už se moc těšíme, až se zase budeme moct setkávat na bluegrassových akcích tváří v tvář.

Všem přejeme hlavně hodně zdraví. Držme si palce!

Rosťa a Iva Čapkovi

--