Představujeme VOKOBERE

VOKOBERE
Členové tria VOKOBERE - Jiří Vondráček, Petr Kocman spolu s vynikající hudebnicí a hráčkou na housle, jejíž umělecké jméno je HeléN, pokračují v koncertní cestě, kterou nastoupili v roce 2009 jako trio s Tomášem Berkou. Trio VOKOBERE přineslo pro své posluchače trojhlasé lahůdky světových i vlastních skladeb.
Hudební agentura Katalog - VOKOBERE - grafika Současná sestava kapely VOKOBERE pokračuje jak s nově upravenými písničkami, tak s novinkami v repertoáru. Jsou to ale stále melodické písničky s velmi efektními dvojhlasy a trojhlasy, v akustickém pojetí dvě kytary + percussions a housle.

Jako Vokobere mají za sebou vystoupení na mnoha hudebních festivalech, samostatné koncerty, vystoupení v klubech a velice úspěšné koncertní turné s Lucií Vondráčkovou a další koncertní spolupráci s Martou Kubišovou, Zuzanou Michnovou, a dalšími umělci z tuzemské hudební scény.

Hudební kořeny členů současného Vokobere můžeme nalézt např. ve skupinách Marsyas, Greenhorns, Louka band atd… V hlavním koncertním repertoáru kapely jsou takové hity jako například: "Máš chuť Majoránky", "Leaving on a Jetplane", "Růže z Jericha", "Týden", "Home", "Svatební", "Blues na Večer", "Crazy Man", "Velká láska", "Kousek štěstí" a další velmi oblíbené písně...

Vystoupení skupiny VoKoBere je vhodné například pro nejrůznější společenské a sportovní akce, VIP večírky, koncerty v kulturních domech a klubech, venkovní kulturní akce, festivaly, městské slavnosti a další.

Délka vysoupení 130minut (s přestávkou), nebo 30, eventuelně 60 minut pro vystoupení v rámci rozsáhlejší akce, nebo festivalu.

Vystoupení kapely VOKOBERE je možné i s hostem.

Požadavek na pořadatele:

 

Uváděno z pohledu zvukaře zprava

Helén - housle: Mikrofon pro combo Mic - zpěv 3x zásuvka + 220v

Jirka: linka na akustickou kytaru (jack) 2x mikrofon na congo spodní -bas, vrchní (condensator) 2x mic na Cajon mikrofon zpěv

Petr: XLR pro kytaru (jack) mikrofon zpěv + 220V

Filip: Klávesy – stereo linka Mic - zpěv Stojany šibenice

Odposlechy 3 (4X) Jeviště umístěné proti hledišti, tekoucí voda ve vodovodu a laskavé přijetí od pořadatele ... nejlépe s úsměvem :-)
Doprava - 2x osobní automobil

Jaroslav Pošta Hudební Agentura Katalog Řetenická 237n 41501 Újezdeček   info@agenturakatalog.cz