Poděkování a nové video Jak vypřáhnout mezka

Na sklonku prázdnin a poměrně požehnané písničkářské sezóny bych dnes rád poděkoval vám všem za trvalou přízeň a podporu.
S některými z vás se ještě setkám na Dožínkovém Country bále v sobotu 21. září v Jablonném v Podještědí (vstupenky lépe rezervovat s předstihem u pořadatele), na Podzimní škole rytmu a výrazu v Jizerských horách nebo v závěru roku na našem Vánočním koncertě v České Lípě (i tady vzhledem k omezené kapacitě doporučuji rezervaci vstupenek). Více o těchto akcích zde: www.martinzak.cz/cobude.htm

Podzimní měsíce bych (kromě programů pro školy) rád věnoval hlavně autorské tvorbě, nahrávání pro kolekci Písně a příběhy Martina Žáka a strejdy Martina z hor, stále potřebnému zdokonalování svého písničkářského řemesla a samozřejmě přípravám dalších muzikantských akcí a škol pro zajímavě znějící rok 2020.

Pořádáte-li festivaly, slavnosti či koncerty, hledáte-li stylové programy do škol atd. (nebo víte o někom, koho by náš svět zajímal), jsem vám v příštím roce opět k dispozici sólově i se všemi svými báječnými muzikanty.
Základní nabídku pořadů nejdete zde: www.martinzak.cz/porady.htm

Možnosti pro školní koncerty zde: www.martinzak.cz/skoly.htm

Vše je samozřejmě možno přízpůsobit vašim konkrétním požadavkům.

A jako své hudební poděkování dnes přikládám naše nové video (záznam z pořadu) JAK VYPŘÁHNOUT MEZKA,
který se konal letos na jaře v České Lípě v příjemném prostředí Centra textilního tisku při vodním hradu Lipý.
Večery s kamarádem, hercem z Divadla Járy Cimrmana Miloněm Čepelkou, jsou pro mě vždy velkým svátkem.
Také s tímto komorním celovečerním pořadem (každý je neopakovatelným originálem a přináší nové nečekané situace)