Phil Leadbetter – 5 time cancer survivor! - 5krát přežil rakovinu!

Phil Leadbetter, proslulý rezofonický kytarista a všudypřítomná bluegrassová osobnost.

Kromě toho patří mezi nejvíce přátelské a laskavé lidi, které byste kdy potkali - a extrémně talentovaný hudebník - je také pětinásobným přeživším! To je pravda, poté, co Phil dostal léčbu pro svůj poslední záchvat Hodgkinovým lymfomem, byl po svém posledním testu informován, že jeho rakovina je 100% v remisi.

Když jsme se s ním včera v noci spojili, Leadbetter nám řekl, že byl schopen získat nejnovější průlom v terapii a zdá se, že to udělal trik.

"Lék, na kterém jsem, není chemo, ale nové plemeno rakovinných látek zvané" imunoterapie ". Tyto léky vstupují do těla a zapínají receptory v těle, aby byly vůči rakovině agresivní. Je to v zásadě použití vlastních buněk, aby se stali agresivními, aby napadli rakovinné buňky. Je špičková a na mnoha místech stále není k dispozici. Je to stále nové a vědci se o tom stále učí. Funguje to skoro jako získání chřipkové vakcíny.

Měl jsem tento lék naposledy, ale stále to bylo v klinických studiích. O tom moc nevěděli. Naposledy, když jsem narazil na remisi, můj MD mě prostě nechal ujasnit. Protože na tomto léku stále pracovali, zjistili, že mnoho pacientů bude od nynějška vyžadovat udržovací dávku. To budu dělat. Myslím, že teď mají na tuto drogu. Můj onkolog na University of Tennessee Medical Center byl jedním z vývojářů této drogy, když pracoval v Detroitu, MI. Přenesl se do UT / Knoxville 1 týden před touto poslední diagnózou, takže jsem se stal jeho pacientem. Zachází pouze s Hodgkinovým lymfomem. Jaké byly šance na toto dění ??? “

Velkou otázkou tedy je, kdy vás znovu uvidíme na jevišti?

"Pořád jsem v mlze - stále velmi slabý a používám chodítko, abychom zabránili pádům." Měl jsem zpočátku 5 hlavních pádů, kde jsem narazil do hlavy. 3 z nich byly před přijetím do nemocnice a 2 po propuštění. Jsem velmi slabý, ale snažím se být silný. Do té doby mě tento chodec mnohokrát zachránil před ztrátou rovnováhy. Závratě se zlepší. Cvičim každý den poslední měsíc. 

Než jsem onemocněl, pracovali jsme na novém Allstars Of Bluegrass CD. Já, Alan Bibey, Steve Gulley, Robert Hale a Jason Burleson plánujeme být brzy ve studiu, abychom to dokončili. Bude to na Pinecastle. Máme skvělý materiál a skvělý duet s Stevem Gulleym / Steve Warinerem. Jsem z tohoto CD opravdu nadšený a jsem nadšený, že se mohu vrátit k normálnímu životu. “

Aleluja! Modlitba funguje.

www.bluegrasstoday.com