Nechville Musical Products. Nechville řídí obchod v Portland, OR

Posted on February 4, 2020 by John Lawless

Zatímco jsem byl tento pst víkend na konferenci SPBBGMA v Nashvillu, narazil jsem na Toma Nechvilla, zakladatele a majitele Nechville Musical Products. Jsou to designéři a stavitelé všech jemných Nechville banjos, vyrobených v Minnesotě za posledních 30 let.

Tomova mysl vyvolala pro banjo spoustu inovačních designů, včetně radikálního rámu Heli-Mount, který umožňuje dvouminutové změny hlavy, a jeho systému snímání Warp Drive. Nechville elektrické banjos jsou velmi populární mezi banjoists, kteří hrají ve velkoobjemových scénách, nebo kteří mají rádi lehkost a pohodlí solidního tělesného nástroje.

Po 30 letech práce v Bloomingtonu, MN, se Tom stěhuje do Portlandu, OR, aby udržel přítomnost západního pobřeží pro společnost. Řekl mi, že to bylo vyvoláno nedávným odchodem jeho zástupce ze západního pobřeží Al Priceem, který už nějakou dobu nesl na severozápadě nápis Nechville. Továrna zůstane v Minnesotě, v rukou svých důvěryhodných pracovníků, a Tom bude udržovat pravidelný plán návštěv festivalů a workshopů po celý rok, teprve nyní z domovské základny v Portlandu.

Nechvilleova viditelnost a popularita v této části země je poměrně vysoká, něco, co Tom připisuje tvrdé práci Al v průběhu let, a něco, co chce prostřednictvím své přítomnosti v této oblasti podporovat a vychovávat.

Obchodníci v oblasti severozápadního a západního pobřeží mohou kontaktovat Toma, jak tomu bylo dříve u Al, a sběratelé v Portlandu a okolí jej najdou nejvíce úterý a čtvrtek v Artichoke Music.

Rovněž bude udržovat malou zásobu banjos určených k prodeji v Portlandu. Každý, kdo má zájem je vidět, je vítán, když mu zavolá na číslo 612-275-6602, aby se domluvil.

https://bluegrasstoday.com/nechville-sets-up-shop-in-portland-or/