Everett rodina založila Bluegrass v Suwanee v roce 1964 když bratři Randall a Roger začali hrát na kytary a zpívat spolu.

Historie stodoly

VÍTEJTE V HISTORICKÉ EVERETT'S MUSIC BARN DOMOV

     Everett rodina založila Bluegrass v Suwanee v roce 1964 když bratři Randall a Roger začal hrát na kytary a zpívat spolu. Po smrti svého bratra Jerryho, který byl zabit ve služební povinnosti jako policejní důstojník Gwinnett County, se hudba stala způsobem, jak zmírnit smutek a udržet rodinu blíže k sobě. Naučili se hrát s pomocí svého otce Lee, který hrál banjo ve svých mladších letech. Bratr Randall byl fanouškem country hudby a rád poslouchal Grand Ole Opry z WSM Radio v Nashville. Od doby, kdy byli Randall & Roger malí chlapci, poslouchali také místní stanici WDYX v Bufordu v Georgii. Při jedné příležitosti, bratři vstoupili do talentové soutěže pořádané WDYX, stali se vítězy získali místo na "Sleepy Head George Show".

    Randall a Roger se stali pravidelnými členy živé sobotní ranní show, přičemž rodina byla každý týden odměněná potleskem. Na stanici se setkali s mnoha hudebníky a začali je zvat zpět do svého domova, kde mohli hrát hudbu. S povolením "Mama Everett" a slibem "bez hlouposti a bez pití" přišli. Jak se Everett Brothers ocitli v rádiu každou sobotu ráno, brzy se setkali s Royem, Ruthem a Weldonem Westrayem z Cumming Georgia. Roy hrál dobro, jeho manželka Ruth hrála na kytaru a oba pomáhali s vokály. Weldon hrál na housle a další novou tváři byl Slim Higdon hrál na banjo.  Nejstarší bratr Leroy se připojil na basu a “Country Ramblers” byl vytvořen.

    Country Ramblers měli v sobotu tři rozhlasové show - jednu v Cummingu, jednu v Cantonu a pravidelnou show v Bufordu. Roy a Weldon poskytli magnetofon s mikrofonem, zatímco rádiové stanice poskytly prázdné pásky. Nahrávky se odehrávaly v obývacím pokoji rodinného domu, Larry Hawkins četl reklamy mezi písněmi, zatímco Diane "Everett" Dunaway vedl rekordér. Přehlídky byly zaznamenány v pátek večer a v sobotu se začaly konat pravidelné jamové sezení.

     Bratr Leroy v roce 1968 přidal do místnosti nový hudební sál, který se přizpůsobil vzrůstajícímu počtu hostů a hudebníků, a to včetně pódia, jednoho mikrofonu, jednoho zesilovače a několika židlí a sedacích souprav.

    Když se mu v hudbě objevovaly rostoucí bolesti, měl Leroy sen o budování „The Everett's Music Barn“, když se zotavoval v nemocnici z infarktu. Byl tesařem, snílkem a vytvářel plány. Bez peněz si tento sen splnil s pomocí rodinných příslušníků a přátel. Stodola byla původně osmipokojový mezonetový byt v Norcrossu, kde byl bratr Kelly policistou. Majitel daroval budovu, pokud by byla stržena a přesunuta. Leroy shromáždil rodinu a přátele, aby se dobrovolně zúčastnili demontáže, nakládky, vykládky a vykládky v kukuřičném poli domovského místa v Suwanee. Narodila se Everettova hudební stodola.

     Bratr Leroy zemřel v roce 1971; jen velmi krátký čas po dokončení stodoly. Maminka Everett a tatínek Lee také odešli, ale sen a hudba pokračují. V průběhu let se členové kapely obměnili spolu s názvem oficiálně známým jako "The Everett Brothers".

    Bratr Randall zemřel 16. května 2007. On velmi chybí všem, kteří ho znali a viděli hrát. Vynikající  hudebník, který nemůže být nahrazen. Jeho písně byly zpívány s pocitem a jasným unikátním hlasem, který vyjadřoval jeho zvláštní lásku k hudbě.

    Bratr Roger zemřel 30. října 2010. Byl to talentovaný, rozmanitý nástrojový hudebník, který hrál na kytaru, banjo a housle.

    Tito bratři neměli tušení, jaký dopad bude mít stodola na lidi, kteří přišli, a stále přicházejí dnes.

www.everettsmusicbarn.net/home.html