Dvorana podzim 2020

Vážení přátelé, tanečníci,

letní prázdniny jsou za námi a my vstupujeme do nové taneční sezóny. Situace není zcela ideální a všichni ji pečlivě sledujeme. Přes léto jsme zdárně absolvovali další ročník Letní školy a několik kurzů na Květuši.

Na podzim máme pro vás připravené další akce a věříme, že se alespoň některých rádi zúčastníte.

25.9. - 28.9. Kurz county tanců v Květuši. Zde se můžete přihlásit jen jako náhradníci. Kurz je již zcela zaplněn. Ale můžete se podívat na stránky a vzít si je jako inspiraci pro akce na Květuši, které budou opět příští rok.

30.9. Country bál na Barče. Bál proběhne již s tradičním programem. Hrát bude skupina Forbes, tance bude vyučovat Jitka Bonušová a předtančení zatančí soubor Dvorana.

7.10. Country taneční na Barče. Opět začínáme nový kurz. Pozvěte tedy své kamarády a přijďte si společně na Barču zatančit country tance.

13.10. Tančírna v Iljovně. Tento kurz je v naší nabídce poprvé a zveme na něho již zkušenější tanečníky, kteří se chtějí naučit i jiné než country tance.

16. - 18.10. CD Festival Jasana Bonuše. Bohužel, kvůli pandemii Covid-19 zahraniční lektoři a tanečníci nepřijedou. Proto jsme se rozhodli festival přesunout na příští rok a to na termín 15. – 17. října 2021. Místo festivalu v Praze můžete vyrazit na festival Obrok, který se letos uskuteční ve Strakonicích.

Silvestr s Dvoranou - jak víte z minulého dopisu, rozhodli jsme se znovu přidat společného Silvestra. Hodně tanečníků se již přihlásilo, ale ještě máme několik pokojů volných.

Srdečně vás zdravíme, buďte zdrávi a těšíme se opět na společné tancování.

Jitka Bonušová a Jan Pumpr
Dvorana

Generála Janouška 889/36, Praha 9
Czech Republic
www.dvorana.cz