Dvorana - nové informace. 27. LETNÍ ŠKOLA COUNTRY TANCŮ

27. LETNÍ ŠKOLA COUNTRY TANCŮ
4.7. - 11.7. 2020

Milí přátelé, tanečníci,
zveme vás na další letní školu country tanců, tentokrát již s pořadovým číslem 27. Na základě kladných ohlasů z minulých letních škol, jsme se rozhodli znovu využít služeb horského hotelu Kořínek v Kořenově, v Jizerských horách. Jsme moc rádi, že se vám zde líbilo a věříme, že budete spokojení i letos. Opravdovou výhodou je taneční sál přímo v hlavní budově.
Program letní školy je již prověřen mnoha roky a bude podobný jako v předchozích letech. Tancování cca 6 – 7 hodin denně, bojovka, večerní zpívání, táborák. Hotel má velkou kapacitu lůžek ovšem nikoli pokojů. Většina pokojů je 6 lůžkových. Bydlet po šesti pochopitelně nikdo nechce. Můžete si pokoj objednat i pro dva. Pokud je to jen trochu možné, využijte zlevněné ceny a obsazujte pokoje 4 osobami, vejde se nás do střediska více. Stále budete mít v pokoji 2 neobsazené postele!! Těšíme se na vás,

Jitka Bonušová a Jan Pumpr
Místo

Hotel Kořínek najdete v Jizerskýho Horách, mezi Kořenovem a Příchovicemi. Přesnou polohu najdete zde. Středisko nabízí taneční sál přímo v budově, bazén na koupání a další sportovní využití. Podrobnější informace najdete na stránkách hotelu. Jsme přesvědčeni, že tento hotel bude našim potřebám plně vyhovovat.
Ubytování

Hotel má celkem 42 pokojů a naprostá většina je 4-6 lůžkových. Každý pokoj má k dispozici koupelnu se sprchovým koutem. Koupelny nejsou zcela nové, ale čisté a plně funkční. Jsme si vědomi toho, že většinou pojedete v párech a chcete své soukromí. Ubytování v pokojích po dvou je tedy možné. Pokud chcete ušetřit, využijte ubytování ve čtyřech a nám tím pomůžete navýšit kapacitu letní školy. Majitel hotelu si nepřeje, abychom na pokojích používali svoje varné konvice. Je to z důvodu elektroinstalace. Prosíme o respektování tohoto zákazu.
Stravování

Stravování je zajištěno formou plné penze (snídaně, oběd, večeře).
Snídaně bude servírována formou švédského stolu. Majitel hotelu nás ujistil, že bude výběr z uzeniny, sýru, marmelády, jogurtu, domácího medu apod. Upozorňuji „labužníky“, že nebude servírováno máslo, pouze máslové náhražky. Prosíme počítejte s tím, že ze snídaně si není možné odnášet jídlo na svačinu . Pokud nevydržíte bez jídla do oběda, musíte se nějaké jídlo přivézt sebou. Prosíme o bezpodmínečné dodržení tohoto pravidla!
Oběd se bude skládat z polévky a hlavního jídla, večeře bude pouze hlavní jídlo. Máme domluven pitný režim – tznm. při snídani čaj a káva, na oběd a večeři buď čaj, nebo šťáva. Při jídlech bude otevřen bar, abychom si mohli koupit případné další nápoje. Protože není možné mít na pokoji varné konvice a vařit si kávu, stejně jako minulý rok, budete mít možnost si kávu pořídit v tanečním sále. Během přestávek tanečních lekcí a po obědě bude k dispozici dvojitý překapávač, kde budeme za poplatek připravovat kávu. K dispozici budou plastové kelímky, cukr a mléko.
Zpět nahoru
Taneční program

Součástí hotelu je taneční sál, který je dostatečně velký a má vhodnou podlahu. Do tanečního sálu je potřeba používat taneční obuv, abychom podlahu neponičili. Sál má velká okna, která budeme moci otevřít. Taneční lekce jsou dopoledne, před večeří a po večeři. Převážnou část tvoří country tance, ale občas přidáme české lidové tance nebo tance 19. století, případně lidové tance dalších národů.
Stejně jako minulý rok připravujeme večerní bál v bílém. Místo večerní taneční lekce budeme tančit venku a prosíme, abyste si na tento bál přivezli slavnostní bílé oblečení. Dámy delší sukně, pro pány dlouhé kalhoty a bílou košili. Bude-li pro vás problém zajistit si bílé oblečení, slabá pastelová barva je povolena. Na bále budeme některé jednoduché tance vyučovat, některé budou k volnému tanci.
Netaneční program

Kromě vlastních soukromých výletů a sportovních aktivit bude na programu bojovka. Za posledních několik let se nám již ustálila jednotlivá družstva. Pokud jste nováčci, budete se moci k některému družstvu přidat. Pokud bude nováčků více, budou moci utvořit nové družstvo. Bojovky jsou fyzicky nenáročné, buď přímo v areálu nebo v blízkém okolí. Díky bojovkám se jednak blíže seznámíte s ostatními účastníky a pak také poznáte okolí areálu. Každý rok máme jednu noční etapu, nezapomeňte si sebou tedy baterku. Bojovky se mohou zúčastnit i děti.
Taneční lekce
Taneční lekce
Taneční lekce
Táborák
Bojovka
Bojovka
Nad areálem
Rámcový program

4.7. sobota
příjezd do střediska od 16:00 hodin – NEJEZDĚTE DŘÍVE!
18:30 večeře
20:00 společné tancování

5.7. – 10.7. neděle – pátek
07:30 snídaně
09:00 taneční lekce
13:00 oběd
15:00 bojovka
17:00 taneční lekce
18:30 večeře
20:00 taneční lekce

11.7. sobota
07:30 snídaně, odjezd

Ubytovací kapacity je třeba vyklidit do 10:00. Pobyt na letní škole je možné absolvovat pouze jako týdenní pobyt. Není možné přijet pouze na vybrané dny. Děkujeme za pochopení.
Lekce vyučují Jitka Bonušová a Jan Pumpr
Domácí mazlíčci

Kdo potřebujete, tak i letos s sebou můžete vzít domácího mazlíka. Pochopitelně za podmínky, že bude řádně očkovaný a že ho majitel bude chodit venčit mimo areál. Za udržování pořádku zodpovídá každý majitel a sám a je povinen se pro tyto případy osobně vybavit. Volné pobíhání psů či jiných zvířat v areálu je zakázáno.

Ceny

Všechny ceny jsou konečné a obsahují ubytování s plnou penzí, program i všechny místní poplatky. Každý účastník je povinen uhradit pobyt předem (viz registrace).
Ceny jsou uvedené za osobu podle druhu ubytování.

A – dvoulůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením 6400 Kč
B – čtyřlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením 5900 Kč

Děti bez nároku na taneční program mají slevu 1000 Kč.
Pokud se rozhodnete pro ubytování ve třech, cena zůstává stejná jako ve dvoulůžkovém pokoji.
Většina z nás jezdí na letní školu autem, parkovné se neplatí.

Pokud si chcete vzít s sebou psa nebo jiné zvíře, počítejte s cenou 100 Kč/den, tedy 700 Kč za pobyt.
Registrace

Uzávěrka přihlášek je 30. května 2020. Po tomto termínu budou přihlášky přijímány pouze po předchozí telefonické domluvě.

    po odeslání přihlášky prosíme uhraďte do 14 dnů zálohu 1000 Kč/osoba

    do 30.5. (uzávěrka přihlášek) uhraďte doplatek

Následně platí storno podmínky. V případě neuhrazení zálohy nebo doplatku vám může být rezervace zrušena.

Všechny platby prosím posílejte převodem na účet 1411610297/0100.
Jako variabilní symbol uveďte své telefonní číslo (9 číslic) – stejné číslo musíte také napsat do přihlášky. Jako specifický symbol uveďte číslo 472020. Číslo znamená datum začátku letní školy, opět bez teček. Do zprávy pro příjemce uveďte svoje jméno. Díky tomu se nám budou příchozí platby lépe identifikovat. Děkujeme.

Každou platbu, kterou obdržíme, vám potvrdíme e-mailem zpět. Pokud nemáte e-mail, uveďte telefonní číslo. Pokud vám zálohu nepotvrdíme do týdne po jejím odeslání, prosíme, kontaktujte nás. Děkujeme. dvorana@dvorana.cz