Den Bluegrass se vrací do Wyalusing

Den Bluegrass se vrací do Wyalusing

 Rick Hiduk 10. září 2019 bluegrass music se sídlem v Severní Karolíně bude mít nejvyšší vyúčtování v den Bluegrass obchodní komory Greater Wyalusing Chamber of Commerce v sobotu 21. září ve vinařství Grovedale Winery s vystoupeními ve 16 a 20 hodin.

Obchodní komora Greater Wyalusing Commerce (GWCC) vrací do Wyalusing bluegrassovou hudbu s impozantním seznamem talentovaných umělců, kteří se v sobotu 21. září od 12:00 do 22:00 ve vinařství Grovedale Winery pustí na jeviště.

Headline letošní přehlídky pro druhý rovný rok je Sideline, šesti členná kapela se sídlem v Severní Karolíně popisovaná jako powerhouse, jehož styl nastavil tempo v bluegrassu po více než dvě desetiletí. Tato kapela vystoupí ve 16 hodin a znovu ve 20 hodin.

Sideline je vyobrazen (nahoře) během loňského Dne Bluegrassu, kdy hrozba bouřek donutila koncert přeložit dovnitř a kapely hrály nezapomenutelné akustické sady bez použití mikrofonů nebo zvukových systémů.

Tento rok bude opět v pátek večer „Pickin“ u ohniště “, který začíná v 18 hodin. Přiveďte svůj nástroj a připojte se. Vstup je zahrnut v ceně vstupenky na sobotní show.

Mezi další vystupující skupiny patří:

Texas Rose Band: Tato talentovaná skupina začala před více než 10 lety jako duo - Sandi Marola zpívá, yodeling a hraje na kytaru a sestra Ginger Evans na basu a harmonii zpěvu. Nyní, pětičlenná kapela předvádějící zajímavou směs starodávné lidové, západní a bluegrassové, Texas Rose sdílela tuto hudbu v americkém stylu v PA a NJ, s Marie Elenou Gottshal na housle, Jeffem Kreamerem na basu a dobru a Kevin Justice na mandolínu. Vystoupí v 13:00 a 18:00.

Mama Corn: přední bluegrassová kapela v centrální Pensylvánii. Tento charismatický kvartet spouští škálu písní a stylů a potěší každého davu. Tato skupina sdílí lásku k akustické, bluegrassové a Appalachianské lidové hudbě. Kapela vystoupí dvakrát, nejprve od 15 do 16 hodin a znovu od 19:00.

HillBilly Gypsies: Nejznámější je pro jejich vysoce energetická živá vystoupení, dav oblíbený na významných festivalech, veletrzích a koncertních místech v středoatlantickém regionu i v zahraničí. Vystupují ve staromódním stylu a hrají kolem jediného mikrofonu s vintage stuhou. Tento přístup „Old Timey“ dodává jejich show autentickou atmosféru ve vysoké energii pro stodoly. Sledování práce celého pásma kolem mikrofonu je jako výlet zpět v čase. Určitě vás bude chtít vstávat a tančit. Vystoupí ve 15 hodin a poté v sobotu večer vystoupí od 9 do 22 hodin.

Program koncertu je následující:

12:00 - Otevřený mikrofon, 13:00 - Texas Rose Band, 14:00 - Mama Corn, 15:00 - Hillbilly Cikáni, 16:00 - Vedlejší, 17:00 - Večeře

18:00 - Texas Rose Band, 19:00 - Mama Corn, 20:00 - Vedlejší, 21:00 - Hillbilly Cikáni

Kemp RV a stan je k dispozici za 10 USD za noc (suchý kemp). Kdo dřív přijde, ten dřív mele. Stránky budou k dispozici v pátek od 11:00. Rezervujte si své místo na telefonním čísle Grovedale Winery na čísle 570-746-1400. Wyalusing Hotel nabízí speciální sazbu za bluegrass pro návštěvníky koncertů, kteří dávají přednost ubytování v hotelu. Volejte 570-746-1204 a rezervujte si pokoj.

Na koncertní ploše nelze přivést chladiče a veškerý alkohol musí být zakoupen na místě. Úplný seznam dodavatelů bude zveřejněn v nadcházejícím vydání Rocket-Courier.

Day of Bluegrass je sponzorován Hospodářskou komorou pro větší věrohodnost a je částečně podporován PA Council for the Arts, státní agenturou financovanou Společenstvím PA a Federální agenturou National Endowment for the Arts. Zábavu pořadu rezervuje a propaguje společnost Danny Stewart's Productions, LLC.

www.endlessmtnlifestyles.com

Send us information about other similar activities Posílejte nám informace o dalších podobných aktivitách. country.ahoj@volny.cz

foto: skupiny Sideline