Colin Ray joins up with The Burnett Sisters

Začátkem tohoto týdne jsme informovali o tom, že Colin Ray a Jeff Parker zrušili svou novou kapelu v důsledku letošního nedostatku práce během státních a obecních odstávek. Pokud pochybujete o dopadu COVID na náš průmysl, vězte, že jeden z největších talentů v našem oboru, Jeff Parker, nyní maloval domy, aby se s nimi mohl vypořádat.

Ale Colin má pro svou budoucnost dobrou zprávu, když se spojila se svým snoubencem a jejími sourozenci jako The Burnett Sisters Band a Colin Ray. Sestry a Ray vytvořily novu skupinu pro svůj profesionální podnik a Colin převezme odpovědnost za jejich zastoupení.

Sestry Burnettové spolu vystupují jen několik let, ale vyrostly obklopené starou dobou, bluegrassem a gospelovou hudbou poblíž Boone v Severní Karolíně. Jejich otec jim jako dětem vštěpoval uznání za tradiční hudbu a poté se každý z nich naučil hrát prostřednictvím účasti v programu Junior Appalachian Musicians po celém domě.

Dvě ze sester, Kathleen (23) a Anissa (21), absolvovaly bluegrassový program na ETSU, kde se zdá, že jsou předurčeny i ostatní, Anneli (14) a Sophia (16).

Jako podiové představení kombinují čtyři sestry svou lásku k bluegrassu a starému zvuku s blues a swingem.

Colin je rovněž absolventem ETSU - s Kathleen se setkali během vysoké školy - a byl součástí vybrané skupiny ETSU Pride Band, když byl ve škole, známý svým jasným tenorovým hlasem. Před nástupem do skupiny Jeff Parker & Co počátkem roku 2019 pracoval u skupiny Burnett Sisters na banjo.

Dnes odpoledne nám řekl, že bude v kapele sloužit jako hráč na utility. "Budu hrát na banjo, kytaru a mandolínu." Uděláme spoustu záměn za některé opravdu skvělé zvuky. “

Kathleen nám řekla, jaké má štěstí, že je profesionálně sladěna se svým snoubencem a nakonec s manželem. "Jsme jedinečně požehnáni, když si můžeme spolu hrát a cestovat po silnici." Těšíme se na rok 2021 a dále! “

Nový outfit se připravuje také na zahájení projektu alba. Kathleen říká, že se do studia plánují dostat v listopadu. "Těšíme se na vydání 2021 v Bee Hive Records." Byl vybrán veškerý materiál; pár originálů od přátel, pár věcí ze staré školy a nějaký nový swing a blues. Poskytne nový obraz toho, co chceme všem představit v roce 2021. “

Skupina Burnett Sisters Band a Colin Ray mají první termín rezervovaný na později v tomto roce, 6. listopadu, v Lincoln Cultural Center v Lincolntonu v Severní Karolíně. Bude to show s poloviční kapacitou kvůli omezením COVID v Severní Karolíně a vstupenky jsou k dispozici online.

Informace o tom, jak je přinést k výkonu, vám poskytne Colin Ray telefonicky (980-320-3849)

www.bluegrasstoday.com