Barcelona Bluegrass Camp

Vážení fanoušci Bluegrassu,

oznamujeme pátý výroční Barcelona Bluegrass Camp, který se koná první víkend v březnu, 6. a 7. března 2020! Přihláška není příliš pozdě !!!

Kemp trvá den a půl, ideální pro víkendový pobyt ve velkém městě Barcelona! Začíná v pátek večer úvodním jam sessionem a koncertem se všemi instruktory.

Třídy instrumentů jsou sobotní ráno s Vámi vybraným instruktorem a odpoledne pracujete v kapele se dvěma různými instruktory na dvou písních společných pro tábor.

Kapela vystupuje na sobotním večeru Alumni Concert. Tímto způsobem máte možnost pracovat na různých aspektech hudby se třemi různými profesory.

Legendární Tony Trischka letos učí Bluegrass banjo. Pokud hrajete Bluegrass Banjo, nebudete chtít nechat ujít tuto příležitost učit se od jednoho z největších hráčů banjo naší doby. Není příliš časté, že Tony předává Evropu pořádání vzdělávacích seminářů.

Kromě Tonyho Trischky jsme sestavili seznam nejlepších instruktorů z Bluegrassu a Old Time ze Spojených států a Evropy. Letošní tábor bude mít instruktory v oblasti banjo, housle, mandolíny, basy, vokální harmonie, harmoniky a kytary.

Podrobnosti a úplný seznam všech našich instruktorů jsou k dispozici na adrese http://ar.lluisgomez.com/en/bluegrass-camp-3.

Kemp se koná v Centro Cívico La Sedeta, krásné staré továrně, která byla kultivována jako komunitní centrum, v krásné barcelonské čtvrti Gracia.

Barcelonský tábor Bluegrass je skvělou příležitostí, jak strávit víkend užíváním hudby Bluegrass prostřednictvím tříd, jamů a hraní s kapelou. Také si můžeme obědvat společně jako rodina a máme možnost poznat další hudebníky Bluegrassu.

Nemůžeme se dočkat, až se tam uvidíme!

https://www.ebma.org/barcelona-bluegrass-camp-2020/

www.ebma.org