Akce dne 4.2.2021

Nad Sázavou ► Hrst posázavských šlágrů

detail akce
Začátek akce: 4.2.2021
Konec akce: 4.2.2021

Pomoz nám, veliký Manitou!
Nad Sázavou a přes celou Českou Sibiř rýsuje se již léta trať nové dálnice D3. Hlavní překážkou stavby jsou prý ekoteroristé a osadníci z daných lokalit.
Jak to vidí oni, na to se můžete zeptat představitele kritického sdružení Alternativa středočeské D3, Romana Andrese, který je dnes mým hostem.
Zapojte se dnes 4. února ve 21:00 do posázavského Live streamu
Kamarádi ze všech pólů!
Dnes to bude převážně na trampskou notu, mám tam ale taky jeden pěkný rock'n'roll, jednu poříčskou lidovku a opět dvě písně vybavené akordy pro banjisty mezi vámi.
Hlavním bodem bude ovšem komentovaná premiéra animovaného klipu k písni Nový jižní tah aneb Písni nové o udatném odboji posázavských traperů proti betonové lobby pojednávající.
Existuje šetrnější alternativa k plánované trase dálnice D3? Jak si rozumí příroda kolem nás s naší neukojitelnou potřebou mobility? Je všechno takové, jak se to navenek tváří?
Tyto a také další vaší dotazy rád zodpoví pedagog, biolog Roman Andres, jeden z vedoucích iniciativy Alternativa středočeské D3.
Slaboch John
Kdo jste nestihl minulý týden, můžete se k naší náměsíčné serenádě kdykoli vrátit. Stejně jako ke všem dřívějším živákům.

Jan Řepka