Akce dne 27.6.2020

Jupí, hurá, MUZIKANTSKÉ ŽNĚ 2020 BUDOU!!!!

detail akce
Začátek akce: 26.6.2020
Konec akce: 27.6.2020

Jupí, hurá, MUZIKANTSKÉ ŽNĚ 2020 BUDOU!!!! Zdá se, že se vše vrací do normálních kolejí a pokud se epidemiologická situace nezhorší, naše Žně si vychutnáme.
Letošní 21. ročník je po 20 letech v novém termínu - už 26.6. a 27.6.2020, opět v areálu Sokolík, uprostřed města Frýdku-Místku, přitom v parku a kousek od řeky.
Nemusíte mít obavy z těsného kontaktu. Areál Sokolík je velký, budeme všem měřit teplotu, zajistíme desinfekci a omezíme počet účastníků.
Tentokrát sice s námi nebudou zahraniční muzikanti, ale program se vám bude určitě líbit.
Těší nás, že konečně převládá zájem o kvalitní muzikanty s vlastní tvorbou, před posezením u stánků s hudební kulisou.
Úspěšně se nám daří přilákat posluchače na dobrou kvalitní hudbu. V době, kdy se převážně propagují jen hvězdy z televize, které už jsou nám finančně nedostupné, nalézají diváci u nás kapely sice s neznámým jménem, ale už vědí, že půjde o velmi dobré muzikanty, jež umí navodit i skvělou atmosféru.
Náš festival je pro všechny věkové kategorie. Rodiny přicházejí s kočárky, velké party na kolech. Povolení mají i psi na vodítku. Všichni si mohou sednout ke stolu. Máme zajištěno velké zastřešení a deštníky ( snad proti slunci ). Na závěr každého večera je posezení u táboráku, kde si všichni mohou zahrát a zazpívat zatančit. Převážně s námi zůstávají i účinkující.
Těší se na vás.
Pavla Walková, všichni pořadatelé i účinkující.