Akce dne 27.5.2019

Duo Rob Ickes & Trey Hensley, Jeff Scroggins & Colorado , Becky Buller, Ned Luberecki a Missy Raines - Becky

detail akce
Začátek akce: 27.5.2019
Konec akce: 27.5.2019

Milí přátelé,

zveme Vás na koncert, který se nebude opakovat - přehlídku Hvězd amerického bluegrassu v Praze!

Na festivalu vystoupí:

Duo Rob Ickes & Trey Hensley - Rob je jeden z nejlepších dobristů na světě, držitel desítek ocenění. Trey je unikátní kytarista s nezaměnitelným hlasem.

Jeff Scroggins & Colorado - Jeff je dvojnásobný vítěz národní soutěže banjistů, který si vytvořil vlastní nezaměnitelný styl, který vás bude bavit! Kapela Colorado začala sbírat ocenění IBMA už několik let po svém vzniku.

Becky Buller, Ned Luberecki a Missy Raines - Becky - dvojnásobná vítězka Grammy a osminásobná vítězka ceny IBMA, Ned - aktuálně podle IBMA nejlepší banjista světa a Missy - v historii IBMA držitelka nejvíce ocenění pro nejlepšího basistu/basistku světa.

Hvězdně obsazený festival se koná v  hotelu OREA Pyramida (sál Dlabačov) v Praze 6, 27.května 2019 od 17:00 a od 20:30 hod. Vše o koncertech, vystupujících a plánek volných míst pro rezervaci vstupenek najdete na http://www.capekinstruments.com/index.php?file=onas&udalost=201905

Vstupenky v ceně od 590,- do 890,- Kč rezervujte na iva@capek.us

Těšíme se na Vás!

Rosťa Čapek a Iva Čapková tel. +420 603907416 iva@capek.us www.capek.us

Živé CD Doyle Lawson & Quicksilver Live in Prague!

detail akce
Začátek akce: 27.5.2019
Konec akce: 27.5.2019

Milí přátelé,

máme skvělou zprávu - v lednu jsme na úžasném koncertě Doyle Lawsona slíbili, že se pokusíme prosadit vydání záznamu a podařilo se! Jde o historickou událost - první živé CD bluegrassové legendy nejvyšší kvality natočené a vydané v Praze!
CD Doyle Lawson&Quicksilver Live in Prague pokřtíme na našem dalším koncertě z cyklu "Rosťa Čapek uvádí..." v pondělí 27.5.2019 (více informací níže- vstupenky na oba koncerty lze ještě jsou v prodeji), zde budete mít také první šanci si toto CD zakoupitt. Určitě neváhejte, koncert byl skutečně jedinečný zážitek plný energie, kvalita záznamu je špičková, výběr písní provedl osobně Doyle Lawson a mastering nahrávky proběhl v USA Joshem Swiftem pod mistrovým dohledem. Součástí CD je i obsáhlý 24-stránkový booklet plný fotografií z koncertu.
------------
Pozvánka na Festival hvězd amerického bluegrassu - 27.května 2019 v Praze!

Nenechte si ujít svátek banja - na pětistrunné bude hrát banjista roku Ned Luberecki a živelný Jeff Scroggins a na openback báječná Becky Buller!
Na festivalu vystoupí:
Rob Ickes - jeden z nejlepších dobristů na světě, držitel desítek ocenění
Trey Hensley - unikátní kytarista s nezaměnitelným hlasem.
Jeff Scroggins & Colorado - dvojnásobný vítěz národní soutěže banjistů, který si vytvořil vlastní osobitý styl, který vás bude bavit! Kapela Colorado začala sbírat ocenění IBMA už několik let po svém vzniku.
Becky Buller - skvělá houslistka, dvojnásobná vítězka Grammy a osminásobná vítězka ceny IBMA
Ned Luberecki - aktuálně podle IBMA nejlepší banjista světa
Missy Raines - v historii IBMA držitelka nejvíce ocenění pro nejlepšího basistu/basistku světa
Hvězdně obsazený festival se koná v  hotelu OREA Pyramida (sál Dlabačov) v Praze 6, 27.května 2019 od 17:00 a od 20:30 hod. Vše o koncertech, vystupujících a plánek volných míst pro rezervaci vstupenek najdete na
http://www.capekinstruments.com/index.php?file=onas&udalost=201905

Vstupenky v ceně od 590,- do 890,- Kč rezervujte na iva@capek.us

Těšíme se na Vás!

Rosťa Čapek a Iva Čapková

P.S.: Pokud vás upoutávky na naše koncerty nezajímají, omlouváme se. Napište prosím*Nezasílat*,*NE*, stačí i jen*N*a budete vyřazeni z našeho adresáře.

--
Ing. Ivana Čapková
Čapek Bluegrass & Jazz Instruments

tel. +420 603907416
iva@capek.us
www.capek.us