Akce dne 17.9.2020

Bluegrassový večírek

detail akce
Začátek akce: 17.9.2020
Konec akce: 17.9.2020

Vážení přátelé, zvu vás všechny na další bluegrassový večírek. Hrát bude SoVS a jako vzácného hosta si pozvali Duel Band. Po koncertu bude jam session, takže nástroje s sebou! Přijďte v hojném počtu, kdoví kdy nám to zase zruší.
Zatím se snažím být optimistou, tak předpokládám, že se večírek uskuteční podle plánu. Protože se však situace mění každým dnem, sledujte prosím tyto stránky, kde budou aktuální informace. Děkuji a těším se na viděnou.

Folkové duo Ty a My.

detail akce
Začátek akce: 17.9.2020
Konec akce: 17.9.2020

Vážení přátelé, zveme vás na posezení s námi ve čtvrtek 17. září v Havlíčkově Brodě a jako již tradičně koncert proběhne v uličce mezi Havlíčkovým domem a Hudebním klubem Čarodějka, který je pořadatelm akce. Těší se na Vás Vaše folkové duo Ty a My.

Jan Řepka dnes v 21 hod

detail akce
Začátek akce: 17.9.2020
Konec akce: 17.9.2020

Místo Lucerny řepka olejný...
Kdy jste si naposledy zazpívali Třešničky, Krutou válku nebo Doney Gal?
Vybrané kousky si připomeneme DNES, 17. září ve 21:00 živě na YouTube:
Tak dlouho jsem se těšil na odložený poslední koncert SK v Lucerně, až mi ho znovu zrušili. Co naplat. Zazpívám si tedy sám. Tedy s vámi.
A čistě mezi námi: nebudu tak docela sólo. Budu mít hosta, o kterém se mi před týdnem ani nesnilo. Jméno neprozradím, ale řeknu vám:
Jestli to takhle půjde dál, jednou přivítám na Letné i samotného Boba. Podle pravidla šestistupňového propojení světa mě od něho dohromady dělí ... jeden ... dva ... tři konkrétní lidi. Ve čtvrtek vám řeknu, kteří to jsou.
Spirituální live stream naladíte na této adrese:
https://1url.cz/@repka-live-stream-23