Akce dne 16.6.2020

Dvorek plný písniček

detail akce
Začátek akce: 16.6.2020
Konec akce: 16.6.2020

Dvorek plný písniček

je letní hudební občasník, jenž probíhá v pražské malostranské Kavárně ČAS, již najdete v ulici U Lužického semináře č. 15, vchod do dvorku je z Míšenské ulice č. 1.

 V tomto koncertu, jenž proběhne v úterý 16. června od 19:30 hod, bude jednou kapelou zastoupená Plzeň a druhou zbytek České republiky, rodáctvím jejích členů od  Liberce po Jižní Moravu.

Přijede odtamtud skupina Čáry Máry, která letos na podzim oslavuje desáté výročí. Během let hraní ji potkalo několik podstatných změn v obsazení, ale i úspěchů, jako je např. vítězství v XI. ročníku Notování. Jejich vystoupení bývá velice často spojeno s překvapením. Tentokrát se chystají diváky i mě překvapit novou zpěvačkou, a kdo ví čím ještě...

Partnerkou jim ve dvorku Času bude služebně mladá skupina Madam v Triku, jejiž dámskou oporou a okrasou je zpěvačka Marie Vainerová. Pánové, kteří ji obklopují jsou, jak mi dáte jistě zapravdu, zkušení výborní muzikanti: Dušan Vainer (dříve Šantré), Michal Aron (dříve Kámen úrazů a Toast singers) a Petr Brabec (souběžně duo Hořký kafe a skupina Pranic), čili parta u niž jsem si jistá, že publikum svými písničkami potěší.

V případě mepřízně počasí se bude hrát uvnitř v kavárně. Drobné bankovky jakožto pozornost a příspěvek nacestu muzikantům bude možno po celý večer odkládat do klobouku. Závěrem vás prosím, abyste ve vlastním zájmu dorazili na koncert vždy před půl osmou večerní. Moc se na vás, muzikanti i já těšíme!

Neoficiální agentura ÚSMĚF - www.facebook.com/ÚSMÉF

 

V úterý - BROŽÍ DUO...Hurááá! Rezervace: 792 517 527

detail akce
Začátek akce: 16.6.2020
Konec akce: 16.6.2020