Akce U Vodárny Vinohrady Praha

Program

vodarna@restaurace-manes.cz

24.2. 20:00 OHAŘI moderní country
25.2. 20:00 ELDORÁDO country
26.2. 20:00 TIRED HORSES bluegrass
27.2. 20:00 SEBRANKA country
28.2. 19:30 COUNTRY VÝVAR country
3.3. 20:00 KAREL KAHOVEC a VIKTOR SODOMA George and Beatovens –  rezervace až po zakoupení vstupenek u nás v restauraci
4.3. 20:00 BRZDAŘI bluegrass

5.3. 20:00 NOVÁ SEKCE   bluegrass
9.3. 19:00 SRDEČNÁ ARYTMIE + DUO HOT PAPAYA
10.3. 20:00 PABĚRKY MARKO ČERMÁKA country
11.3 20:00 JEN TAK COUNTRY
12.3. 19:00 KOŽENÝ HRDLA country, jazz, folk
14.3. 20:00 REKONVALESCENCE country

16.3. 20:00 VAN SWING + Slávek Hanzlík
17.3. 20:00 ZELENÁČI country
18.3. 19:00 SCARABEUS country
19.3. 20:00 KAMILKADZE country
20.3. 19:00 DOBRÝ STRUNY+DUDAS BAND bluegrass
21.3. 17:00 ARCHA + TROSKY + BLUEJAY
25.3. 20:00 PEPA PILAŘ Classic rock and roll band
26.3. 20:00 SEBRANKA country

27.3. 20:00 TWL   rock

28.3. 20:00 TYGRASZ  Bluegrass Ostrava

30.3. 20:00 OHAŘI    moderní country

31.3. 20:00 ELDORÁDO    country

1.4.   20:00 MARNÁ SNAHA  PRAHA 1999 country – folk

2.4.   20:00 KAREL KAHOVEC a VIKTOR SODOMA George and Beatovens – rezervace až po zakoupení vstupenek u nás v restauraci

3.4.  20:00 RIVER STARS    country

4.4.   20:00 BÁRY  country

6.4.   19:00  KOŽENÝ HRDLA   country, jazz, folk

7.4.   19:00 LEGENGA   country

8.4.   20:00 JEN TAK COUNTRY

9.4.   20:00 MONOGRAM   bluegrass

10.4. 19:30 COUNTRY VÝVAR

14.4. 20:00 PABĚRKY MARKO ČERMÁKA   country

15.4. 20:00 PEPA PILAŘ Classic rock and roll band

16.4. 20:00 KAMILKADZE   country

17.4. 19:30 BLANKYT  country

18.4.  20:00 NOVÉ STRUNY   tramp sving

20.4.  20:00 VEGET   bluegrass

21.4.  20:00 ZELENÁČI   country

22.4. 20:00  BRZDAŘI   bluegrass

23.4.  20:00  FORGET + WOMACKLEE    bluegrass

25.4. 20:00  TRAVESTI SHOW 

27.4.  20:00  OHAŘI   moderní country

28.4.  20:00  ELDORÁDO    country

30.4.  20:00  SEBRANKA    country

5.5.    20:00  KAREL KAHOVEC a VIKTOR SODOMA George and Beatovens

6.5.    20:00  PEPA PILAŘ  Classic rock and roll  band

12.5.  20:00  PABĚRKY MARKO ČERMÁKA    country

13.5.  20:00  JEN TAK COUNTRY

14.5.  19:00  KOŽENÝ HRDLA   country, jazz, folk

19.5.  20:00  ZELENÁČI    country

20.5.  20:00  TIRED HORSES    Bluegrass

21.5.  20:00  KAMILKADZE    country

25.5.  20:00  OHAŘI   moderní country

26.5.  20:00  ELDORÁDO    country

27.5.  20:00  BRZDAŘI    bluegrass

28.5.  20:00  SEBRANKA   country

30.5.  20:00  NOVÉ STRUNY    tramp swing

1.6.    20:00  VEGET   bluegrass

2.6.    19:00  LEGENDA   country

3.6.    20:00  MARNÁ SNAHA PRAHA  1999 country, folk

9.6.    20:00  PABĚRKY MARKO ČERMÁKA    country

10.6.  20:00  JEN TAK COUNTRY

11.6.  19:00  KOŽENÝ HRDLA country, jazz, folk

12.6.  19:30  COUNTRY VÝVAR

16.6.  20:00  ZELENÁČI   country

17.6.  20:00  PEPA PILAŘ classic rock and roll band

23. 6. 20:00  ELDORÁDO   country

25.6. 20:00  SEBRANKA   country

29.6. 20:00  OHAŘI    moderní country