Akce Dvorany v roce 2021

Přátelé, tanečníci,

přestože aktuální situace tancování stále ještě nepřeje, věříme, že s možností očkování se bude rychle zlepšovat a my se budeme opět moci setkat na tanečním parketu. Připravili jsme pro vás kompletní nabídku na rok 2021 jako v jiných letech.
Pokud nám epidemická situace nedovolí některé akce uskutečnit, budeme vás o změnách informovat.

Pozor! Aktuálně si můžete jednotlivé akce prohlédnout, ale nelze se přihlásit. Všechny registrace budou otevřené od čtvrtku 4. února od 18:00 hodin.
1.4. - 5.4. Velikonoce v Květuši

Letošní taneční sezónu v Květuši otevřeme již o Velikonocích. Na programu budou převážně country tance, které doplníme několika mezinárodními lidovými tanci. Protože spaní ve stodole ještě nebude možné, kapacita je o to snížená.
30.4. - 2.5. Country tance v Květuši. Přijeďte oslavit svátek jara do Květuše. Tančit budeme hlavně country tance a to ve všech možných formacích. Věříme, že počasí již bude teplé budeme moci společně posedět i u táboráku.
4.6. - 6.6. Tance 19. století v Květuši Tentokrát vás zveme do Květuše na společenské tance 19. století. Protože se jedná o párové tance, je nutné se hlásit pouze jako celý taneční pár. Na programu jsou jak historické čtverylky, tak i valčíky a polky.
10.7. - 17.7. Letní škola country tanců Po třech letech opět měníme místo a zveme vás do krásného prostředí Jeseníků. Pro nás ze středních Čech je to sice o něco dále, ale na týdenní pobyt se cesta vyplatí. V Jeseníkách je krásně a tak kromě tanečních lekcí si užijete i výlety po okolí. Letní škola se vždy zaplní během několik dnů. S registrací tedy dlouho neotálejte.
4.8. - 8.8. Mexické tance v Květuši Navazujeme na loňský úspěšný, prodloužený a prázdninový víkend. Máme pro vás nachystáno mnoho nových tanců a samozřejmě si připomeneme nejoblíbenější starší tance. Počet míst je na Květuši omezen, proto s přihlášením příliš neváhejte.
24.9. - 28.9.Country tance v Květuši Letošní poslední Květuš bude patřit opět country tancům a bude určena především těm, kteří se již nebudou moci dočkat podzimních tanečních. Těšíme se na vás.
15.10. - 17.10. Country Dance Festival Jasana Bonuše Jak to bude s naším festivalem, to bohužel nikdo neví. Máme sice plán ho uspořádat, ale zda-li se to povede, to uvidíme až podle epidemiologické situace. Přeci jen se jedná o velkou mezinárodní akci a pro její organizování potřebujeme jistotu, že ji bude možné bez rizika uskutečnit. Podrobnosti tedy zatím neuvádíme. Pokud nebude náš festival, budete mít možnost ve stejném termínu navštívit festival Obrok, tentokrát ve Strakonicích.

30.12. - 2.1. Silvestr 2021 Protože společný Silvestr 2020 nebyl možný, rozhodli jsme se nabídnout vám Silvestr 2021! Vše bude jak znáte z předchozích Silvestrů. Sportovní centrum Žinkovy jsou naším osvědčeným místem a tak pojedeme opět tam.

 

Dvorana Generála Janouška 889/36, Praha 9 Czech Republic
dvorana@dvorana.cz  www.dvorana.cz