Akce Dvorany 2019

Dvorana - akce 2019.

Nezobrazuje se vám stránka správně?
Použijte svůj prohlížeč.
Barn_dance.jpg
Přátelé, tanečníci,
je leden a to je nejvyšší čas vám zaslat informace o akcích, které pro vás letos chystáme. Jedná se o již tradiční a vyzkoušené akce. Věříme, že si každý vyberete a přijedete si s námi zatančit. Pro podrobnosti stačí kliknout na odkaz u každé akce.
Pokud půjdete rovnou přes naše stránky www.dvorana.cz, musíte si původní stránku s rozpisem akcí 2019 aktualizovat klávesou F5. Tímto se vám stránka nově načte přímo z internetu a nikoli z paměti vašeho počítače. Pokud se vám náhodou zobrazuje ještě rozpis akcí 2018, v adresním řádku přepište osmičku na devítku.

Country taneční
Country taneční pro dospělé začínají první středu v únoru, tedy 6.2., nově od 19.00 až do 22.00. Na kurz vezměte další nováčky. Vše se naučí od začátku a v létě je můžete vzít třeba na letní školu. Tančíme v KD Barikádníků, Saratovská 20, Praha 10. Pro další informace volejte do KD Barikádníků na číslo: 274 770 789. Pozor! Lednový country bál bude 25.1.

Velikonoce v Květuši
18.4. - 22.4.
Letošní taneční sezónu na Květuši otevřeme již o Velikonocích. Na programu budou převážně country tance, které doplníme několika mezinárodními lidovými tanci.
Podrobnosti najdete ZDE.

Párové Vintage tance v Květuši
3.5. - 5.5.
Víkend v Květuši věnujeme společenským tancům 19. století a čtverylkám. Z toho důvodu je podmínkou pro registraci celý taneční pár. Můžete být i dvě ženy, ale jedna z vás musí tančit mužský part.
Podrobnosti najdete ZDE.

Pěší a cyklo výlet do Českého ráje
18.5. - 19.5.
Díky problémům se splavností českých řek jsme se rozhodli pro změnu a místo splutí řeky nabízíme víkendový výlet s country tanci. Budete mít na výběr, zda-li absolvujete výlet pěšky nebo na kole (obojí podle předem připravené trase). Večer se všichni potkáme v Poslově Mlýně, kde budeme mít večerní country tancování. Ubytování zajistíme dopředu včetně večeře a snídaně. V neděli pak opět vyrazíme na cestu a končit budeme v Praze.
Podrobnosti najdete ZDE.

Charleston v Květuši
31.5. - 2.6.
Již potřetí se setkáme v Květuši s cílem přiučit se něco nového v charlestonu.
Podrobnosti najdete ZDE.

26. Letní škola country tanců
29.6. - 6.7.
Letní škola country tanců má za sebou 25 let své existence a my vás zveme na její 26. ročník. Na základě kladných reakcí z minulého roku jsme se rozhodli opět využít hotel Kořínek v Jizerských horách v Kořenově. Jedná se o menší hezké středisko v krásné lokalitě a s tanečním sálem. Upozorňujeme, že kapacita tohoto střediska je omezená, proto s přihlášením neváhejte.
Podrobnosti najdete ZDE.

Country tance v Květuši
6.9. - 8.9.
Pro vás, kteří se nebudete moci dočkat nové taneční sezóny, nabízíme country taneční víkend v Květuši.
Podrobnosti najdete ZDE.

Country tance s Davidem Millstonem
9.10. od 19:00 hodin
I letos jsme připravili cestu po České republice pro tanečníky z USA. Na závěr jejich pobytu budou Američané v Praze a to je příležitost si společně zatančit. Večer s Davidem Millstonem bude na Barče v době country tanečních. Není tedy nutné se předem přihlašovat.

Silvestr s Dvoranou
28.12. - 1.1.
Silvestr s Dvoranou je již časem ověřená akce, pochopitelně plná country tanců. Opět budeme v Žinkovech, kapacita je omezená.
Podrobnosti najdete ZDE.
Dvorana
Španielova 1275
16300 Praha 6

E-mail: dvorana@dvorana.cz
http://www.dvorana.cz/
Jitka Bonušová 608 889 276
Jan Pumpr 608 889 304
odhlašte se z odběru těchto zpráv | upravte podmínky posílání